Apartament Magiczny Władysławowo
Władysławowo to znana i ceniona miejscowość turystyczna położona u nasady Półwyspu Helskiego. Główne atuty to szeroka, piaszczysta plaża - 10 min. spacerkiem od apartamentu, wraz ze strzeżonym kąpieliskiem, uroczy, otwarty dla turystów port rybacki (500m), lunapark "Sowiński" (600m), Centralny Ośrodek Sportu (600m) na którego terenie mozna korzystać z kriokomory oraz krytych pływalni ze zjeżdzalnią Aquarius, kortów tenisowych i boisk, Aleja Gwiazd Sportu (400m), Wieża Widokowa (600m) z panoramą na miasto, morze, Półwysep Helski i Zatokę Pucką. Ponadto znajduje się tutaj muzeum Gen. Hallera (300m), liczne deptaki i fontanny.

Dzięki swojej unikalnej lokalizacji Władysławowo stanowi wspaniałą bazę wypadową na krótsze i dłuższe wycieczki. Posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z Trójmiastem. Łatwo stąd dojechac do Helu, gdzie można obejrzeć Helskie Fokarium, Latarnię Morską, Muzeum Obrony Wybrzeża, spędzić miło czas w jednej z knajpek na słynnej ulicy Wiejskiej oraz popłynąć statkiem lub wodolotem do Gdyni, Gdańska lub Sopotu. Po drodze do Helu można zatrzymać się w Jastarni i Juracie, gdzie warto odwiedzić molo, skansen "Chata Rybacka", Muzeum pod Strzechą i nowo wyremontowany port.

Dla osób preferujących aktywny wypoczynek zbudowano ścieżkę rowerową wokół Zatoki Puckiej, którą dojechać można do samego Helu z jednej strony i do Pucka z drugiej strony. Po drodze na Półwyspie Helskim w odległosci od 1km do 5km mieści się 6 nowoczesnych campingów, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający, łódki, rowery wodne oraz deski windsurfingowe i kitesurfingowe. Latem na campingach odbywa się wiele imprez i aktywne życie nocne w którym mogą uczestniczyć również osoby z zewnątrz. Jadąc w drugą stronę warto zwiedzić Kościół w Swarzewie a w samym Pucku Muzeum Ziemi Puckiej, molo i port jachtowy, rynek oraz średniowieczną Farę.

Władysławowo słynie również z licznych punktów gastronomicznych ze smacznym jedzeniem oraz bogatego życia nocnego, dzięki wielu klubom otwieranym na plaży na okres lata. Poza sezonem jest to natomiast idealne miejsce dla romantyków szukających spokoju i ciszy wśród szumu fal.

START - O APARTAMENCIE - OKOLICA - CENY - KONTAKT

Magiczny Apartament we Władysławowie oferuje Państwu komfortowy wypoczynek nad polskim morzem.
© 2019 Apartament Magiczny - Władysławowo
© 2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz